Najczęściej cytowani naukowcy z Wydziału Elektrycznego

57 osób z Politechniki Warszawskiej znalazło się w zestawieniu World’s TOP 2% Scientists 2020, przygotowanym przez Uniwersytet Stanforda we współpracy z wydawnictwem Elsevier.

Na liście najczęściej cytowanych naukowców znajdują się następujący badacze z Wydziału Elektrycznego:

• dr hab. inż. Grzegorz Iwański, prof. uczelni
  • prof. dr hab. inż. Marian Kaźmierkowski
  • prof. dr hab. inż. Mariusz Malinowski
  • dr hab. inż. Jacek Rąbkowski, prof. uczelni
  • dr hab. inż. Dominik Sierociuk, prof. uczelni
  • prof. dr hab. inż. Sławomir Tumański

Pełna lista naukowców z PW obecnych w zestawieniu World’s TOP 2% Scientists 2020 »

Ranking TOP 2% opracowano w oparciu o dorobek naukowy poszczególnych badaczy według indeksu bibliometrycznego. Kryteriami oceny były indeks Hirscha, liczba cytowań (z uwzględnieniem autocytowań), Impact Factor oraz miejsce i rola na liście autorów.

Pełne zestawienie jest dostępne na stronie wydawnictwa Elsevier »

W 2021 roku Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej obchodzi jubileusz 100-lecia. Zapraszamy do śledzenia jubileuszowej strony internetowej www.ee.pw.edu.pl/100-lecie/.