Strefa absolwenta


Serdecznie zapraszamy naszych absolwentów, studentów, pracowników oraz wszystkich zainteresowanych do wspólnego budowania społeczności Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej na LinkedIn.


Przy Wydziale Elektrycznym od wielu lat działa Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej SAWE http://www.elektrycy.org/


W 2021 roku Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej obchodzi jubileusz 100-lecia powstania. Zapraszamy do wspólnego świętowania oraz do udziału w projekcie „Mapa Absolwentów WE”. Szczegóły na jubileuszowej stronie internetowej www.ee.pw.edu.pl/100-lecie/


Zapraszamy do udziału w ogólnouczelnianym badaniu Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów Politechniki Warszawskiej 2021. Zebrane dane pomogą nam w lepszym dostosowaniu oferty Politechniki Warszawskiej do oczekiwań i potrzeb studentów, absolwentów i rynku pracy. Badanie jest anonimowe, a jego wyniki prezentowane będą zbiorczo bez możliwości zidentyfikowania poszczególnych respondentów. Wypełnienie ankiety zajmie do 15 minut.
Link do ankiety: https://bit.ly/3A0iq9Z
Prezentacje wyników z dotychczasowych badań MKZA »


W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Obsługą strony wydziałowej (info.ee@pw.edu.pl).