Pożegnania

Ś.P. Prof. dr hab. inż. Jerzy Brunon Bąk – wieloletni kierownik Zakładu Techniki Świetlnej»

Ś.P. mgr inż. Mieczysław Lipowski – wieloletni pracownik Zakładu Techniki Świetlnej »

Ś.P. Adrian Krzeszewski – student Wydziału Elektrycznego »

Ś.P. Jadwiga Siemion – wieloletnia bibliotekarka IETiSIP PW »

Ś.P. Rafał Piekarski – student Wydziału Elektrycznego »

Ś.P. Mirosława Ślesicka – wieloletnia pracownica Dziekanatu Wydziału Elektrycznego »

Ś.P. Prof. dr hab. inż. Andrzej Kłos – emerytowany profesor Wydziału Elektrycznego »

Ś.P. dr inż. Jan Grzonkowski – były pracownik Katedry i Zakładu Techniki Świetlnej »

Ś.P. Prof. dr hab. inż. Zbigniew Ciok – emerytowany profesor Wydziału Elektrycznego i były prorektor Politechniki Warszawskiej »

Ś.P. dr inż. Andrzej Siedlecki – wieloletni wykładowca Wydziału Elektrycznego »

Ś.P. Prof. nzw. dr hab. inż. Jacek Czajewski – wieloletni pracownik, Profesor Politechniki Warszawskiej oraz Dziekan Wydziału Elektrycznego »

Ś.P. Lech Bożentowicz – kolega i przyjaciel, wieloletni członek Stowarzyszenia Elektryków Polskich »

Ś.P. dr inż. Andrzej Wójciak – wieloletni pracownik Instytutu Sterowania i Elektroniki Przemysłowej »

Ś.P. Prof. dr. hab. Stanisław Krzemiński – wieloletni pracownik Instytutu Elektrotechniki Teoretycznej i Systemów Informacyjno-Pomiarowych »

Ś.P. Prof. dr inż. Antoni Roguski – emerytowany profesor Wydziału Elektrycznego »

Ś.P. dr inż. Konrad Nita – absolwent studiów dziennych i doktoranckich Wydziału Elektrycznego »

W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: doc. dr inż. Tomasz Winek (tomasz.winek@pw.edu.pl).