Żegnamy dr. inż. Jerzego Konopę – wieloletniego Kierownika Zakładu Miernictwa Elektrycznego

Z żalem przyjęliśmy do wiadomości, że w dniu 9 lutego 2024 roku zmarł w wieku 86 lat dr inż. Jerzy Konopa, emerytowany pracownik Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej.

„Z wielkim smutkiem żegnamy naszego bardzo serdecznego Kolegę dra Jerzego Konopę z Zakładu Systemów Informacyjno-Pomiarowych, dla wielu nieodżałowanego Przyjaciela na Wydziale Elektrycznym. Bardzo serdecznie wspominamy Jego w roli Kierownika Zakładu Miernictwa Elektrycznego tracąc wieloletniego Nauczyciela wielu pokoleń inżynierów elektryków.”