Wigilia online Wydziału Elektrycznego

Serdecznie dziękujemy wszystkim tak licznie przybyłym uczestnikom naszej Elektrycznej Wigilii. Mimo, że odbyła się zdalnie, wydaje się, że udało się chociaż trochę odtworzyć nastrój Świąt i refleksji nad mijającym rokiem.

Szczególne podziękowania dla Pana profesora Jana Sroki, który przepięknie nam zaśpiewał. Wysłuchaliśmy życzeń świątecznych przedstawicieli Wydziału, Samorządu Studenckiego oraz SAWE PW. Opowieść wigilijna w wykonaniu Prodziekana ds. Studenckich, doc. Wojciecha Urbańskiego też była. Wylosowanym szczęśliwcom gratulujemy ich elektrycznych upominków.

Dla tych, którzy nie mogli z nami być, publikujemy fragment spotkania z życzeniami Dziekana Wydziału Elektrycznego, profesora Lecha Grzesiaka.

Wesołych Świąt!