Stypendium pod Choinkę 2023 dla studenta Wydziału Elektrycznego

Mikołaj Chwojnicki, student Wydziału Elektrycznego, został tegorocznym laureatem akcji Stypendium pod choinkę. Nagrody przyznawane są studentom, którzy osiągają sukcesy naukowe, sportowe, kulturalne, promują naszą Uczelnię, dzielą się zdobytą wiedzą, a także działają społecznie, pomagając innym.

Mikołaj Chwojnicki, student Wydziału Elektrycznego, popularyzator wiedzy na temat nowych technologii w zakresie projektowania pojazdów elektrycznych oraz autonomicznych. W latach 2021-2023 przewodniczący Koła Naukowego ADek. Obecnie lider projektu ,,Autonomiczne eBuggy”, który zakłada budowę pełnoekranowego samochodu elektrycznego, przystosowanego do implementacji systemów ADAS (Advanced Driver Assistance Systems). Uczestnik pięciu grantów naukowych, reprezentant Politechniki Warszawskiej na V Forum Wizja Rozwoju oraz XXX Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego.

Podczas tegorocznej edycji Stypendium pod choinkę wpłynęło ponad sto zgłoszeń – historii osób, które wykorzystują swój czas na studiach bardzo efektywnie. Spośród najaktywniejszych studentów i doktorantów wyłoniono 19 osób. Wszyscy wyróżnieni otrzymają stypendia, które mogą być przyznane dzięki hojności darczyńców Kiermaszu Świątecznego PW.

Pełna lista laureatów Stypendium pod choinkę 2023 »

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Przeczytaj też: