Dzień Otwarty Instytutu Elektroenergetyki | 19.05.2023

Jeśli jesteś uczniem szkoły średniej i zastanawiasz się nad dalszą ścieżką kształcenia to najbliższy Dzień Otwarty IE pod hasłem Energia dla przyszłości jest wydarzeniem właśnie dla Ciebie!

19 maja 2023 przyszli maturzyści będą mieli okazję poznać Instytut Elektroenergetyki, warunki studiowania na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej, a także możliwości jakie daje prowadzony przez nas kierunek ELEKTROTECHNIKA – zarówno w trakcie studiów, jak i później na rynku pracy.

Tegoroczny majowy Dzień Otwarty Energia dla przyszłości to, podobnie jak w roku ubiegłym, doskonała okazja do tego by:

• poznać naszych pracowników i studentów,
  • poznać ofertę kształcenia Instytutu Elektroenergetyki,
  • zwiedzić laboratoria Instytutu , zapoznać się z najnowszymi zdobyczami techniki,
  • wziąć udział w pokazach naukowych czy samodzielnie przeprowadzić niektóre eksperymenty,
  • spotkać z przyszłymi pracodawcami i poznać możliwości rozwoju kariery zawodowej, jakie stoją przed absolwentami naszego Instytutu,
  • pokrzepić się gorącą pizzą,
  • dobrze się bawić 🙂

Szczegółowy program Dnia Otwartego IE jest dostępny na stronie wydarzenia – LINK

Podczas Dnia Otwartego IE odbędzie się również Bieg o Puchar Dziekana Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej pod hasłem Biegnij z energią! Elektryczna mila.

Będzie to pierwszy w historii bieg na Kampusie Centralnym Politechniki Warszawskiej. 100 zawodników przebiegnie 1 milę wokół m.in zabytkowych budynków Instytutu Elektroenergetyki, tuż obok Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej. Warto to zobaczyć!

Więcej o Biegu na stronie wydarzenia – LINK

Już dzisiaj możesz obejrzeć film o Instytucie Elektroenergetyki „Odkryj Niezwykłą Przyszłość”

Przydatne linki: