Relacja z Dnia Otwartego Instytutu Elektroenergetyki i Business Networking Day

18.11.2022 roku w Instytucie Elektroenergetyki Wydziału Elektrycznego PW odbył się Dzień Otwarty w ramach którego uczestnicy mogli poznać specjalności dydaktyczne, takie jak:

oraz zwiedzić laboratoria Instytutu, porozmawiać z jego pracownikami, a także wziąć udział w konkursie kreatywnym. Na uczestników tradycyjnie czekał pyszny poczęstunek w postaci gorącej pizzy.

Dzień Otwarty IE oferował też możliwość spotkania z pracodawcami w ramach Business Networking Day (BND). Formułą wydarzenia była gra networkingowa, dzięki której można było bliżej poznać firmy z branży i zdobyć atrakcyjne nagrody. Organizatorem BND było Biuro Karier PW, również obecne ze swoim stoiskiem i ofertą usług skierowanych do studentów w obszarze projektowania ścieżki kariery zawodowej.

Wśród uczestników wydarzenia rozlosowano atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez firmy biorące udział w Business Networking Day: AVL Polska, Elektrometal Energetyka SA, Schneider Electric Polska, Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A., Stoen Operator Sp. z o.o..

Sponsorami Dnia Otwartego Instytutu Elektroenergetyki były firmy: Elektrometal Energetyka SA , Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. i Stoen Operator.

Wszystkim serdecznie dziękujemy!