14 czerwca Dniem Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej

31 maja 2023 roku Rada Wydziału Elektrycznego ustanowiła 14 czerwca dniem Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej.

Data ta jest rocznicą utworzenia naszego Wydziału, co miało miejsce w 1921 roku.

Z tej okazji 14 czerwca 2023 roku odbędzie się Nadzwyczajne Posiedzenie Rady Wydziału Elektrycznego, podczas którego zostaną wręczone Medale 100-lecia Wydziału Elektrycznego oraz Złote Dyplomy Politechniki Warszawskiej. Wysłuchamy też referatu pt. „Fenomen Ustawy Elektrycznej z 1922 roku – znakomitego aktu prawnego odrodzonej Rzeczpospolitej Polskiej”, który wygłosi Prodziekan ds. Studenckich doc. dr inż. Wojciech Urbański.

Galeria zdjęć z Dnia Wydziału Elektrycznego 2023

Przeczytaj też: