55. Bal Elektryków za nami!


Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom 55. Balu Elektryków – Balu 100-lecia Wydziału Elektrycznego PW za wspaniały i ekscytujący wspólny wieczór w Klubie Studenckim STODOŁA.

Jesteśmy pod wrażeniem, jak wiele osób bawiło się z nami do końca, a parkiet zawsze był pełen tańczących, szczególnie przy rytmach The Engineers Band.  Cieszymy się, że nasi goście specjalni na scenie – Kuba Sienkiewicz (Elektryczne Gitary) oraz Miłka Raulin – spotkali się z tak pozytywnym przyjęciem.

Mamy nadzieję, że wszyscy Państwo bawili się równie świetnie i spotkamy się jeszcze nie raz podczas kolejnych elektrycznych wydarzeń!

Jeśli chcą Państwo podzielić się z nami swoimi zdjęciami z balu, zapraszamy do przesyłania ich na adres 100latWE@pw.edu.pl. Tradycyjnie trafią one również do galerii SAWE. Więcej zdjęć i relacji z wydarzenia można znaleźć we wpisie na stronie jubileuszowej – link ».

Wszystkiego dobrego i do zobaczenia!
Jerzy Baranowski
Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Elektrycznego SAWE

Relacja filmowa

Galeria zdjęć


W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Katarzyna Szmurło (katarzyna.szmurlo@pw.edu.pl).