Podsumowanie XXVII edycji Targów Pracy IT PW

W marcu 2023 roku w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej odbyła się kolejna, tym razem już XXVII edycja Targów Pracy IT PW. W ciągu całego dnia, przestrzeń wydarzenia odwiedziło ponad 2000 tysiące osób, które miały okazję sprawdzić i zapoznać się z ofertami przyszłych pracodawców.

W Targach udział wzięło blisko 40 wystawców, reprezentujących takie organizacje jak: KMD, TSMC, PZU, PKO BP, P&G, Samsung czy Agencja Wywiadu. Podczas wydarzenia miało miejsce, tradycyjne już, Uroczyste Przejście Rektorskie mające na celu dalsze poszerzenie komunikacji władz Politechniki Warszawskiej z pracodawcami. W przejściu tym udział wzięli m. in.:

• Prorektor ds. Studenckich prof. dr hab. inż. Robert Zalewski,
  • Prodziekan ds. Nauczania Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW dr inż. Krzysztof Kaczmarski,
  • Prodziekan ds. Studenckich Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW dr inż. Krzysztof Madziar,
  • Prodziekan ds. Studenckich Wydziału Elektrycznego PW doc. dr inż. Wojciech Urbański,
  • o. kierownika Biura Karier PW Julita Mucha,
  • Przewodniczący Samorządu Studentów PW Rafał Pyżalski,
  • Przewodnicząca Wydziałowej Rady Samorządu Studentów Wydziału Elektrycznego PW Aleksandra Rajkowska,
  • Przewodniczący Wydziałowej Rady Samorządu Studentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW Ignacy Purgarewicz,
  • Przewodniczący Wydziałowej Rady Samorządu Studentów Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW Adrian Cieśla.
Targi Pracy IT okazały się być świetną okazją dla uczestników, aby m.in.:

• poznać szczegóły aktualnych ofert pracy, praktyk oraz stażów,
  • porozmawiać z pracodawcami o wymaganiach stawianych kandydatom,
  • skonsultować CV z przedstawicielami Biura Karier PW,
  • umówić się na szersze konsultacje w Biurze Karier PW,
  • wziąć udział w warsztatach karierowych prowadzonych przez zaproszonych, doświadczonych praktyków,
  • złożyć dokumenty aplikacyjne oraz otrzymać materiały informacyjne przygotowane przez pracodawców.

Współorganizatorem wydarzenia jest jest Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Elektrycznego.

Kolejna edycja Targów Pracy IT PW, odbędzie się tej jesieni. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.