Technologie PW: Napęd elektryczny z silnikiem synchronicznym reluktancyjnym


O Elektromobilności i szansach, jakie niesie dla społeczeństwa – opowiada prof. dr hab. inż. Lech Grzesiak, Dziekan Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej.

Napęd elektryczny z silnikiem synchronicznym reluktancyjnym to rozwiązanie przyjazne środowisku zarówno podczas użytkowania, jak i produkcji, w której nie wykorzystuje się trudno dostępnych metali ziem rzadkich.

O swojej pracy naukowej i realizowanym projekcie opowiada prof. dr hab. inż. Lech Grzesiak z Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej

 

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami opracowanymi przez Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej w ramach projektu „Społeczna odpowiedzialność nauki – od promocji po innowacje społeczne”.

 

W 2021 i 2022 roku Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej obchodzi jubileusz 100-lecia powstania. Zapraszamy do śledzenia jubileuszowej strony internetowej www.ee.pw.edu.pl/100-lecie/

 


W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Katarzyna Szmurło (katarzyna.szmurlo@pw.edu.pl).