Konferencja Naukowo-Techniczna ,,100 lat Badań i Kształcenia w Elektrotechnice’’

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w Konferencji Naukowo-Technicznej „100 lat Badań i Kształcenia w Elektrotechnice” (BKE-100).

Przez organizację tego wydarzenia pragniemy uczcić stulecie działalności Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej oraz stworzyć wydarzenie istotne dla ogólnopolskiego środowiska związanego z szeroko rozumianą elektrotechniką.
Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej jest jednostką o uznanej pozycji, wypracowanej dzięki prowadzeniu wysokiej jakości zaawansowanych prac badawczych oraz kształcenia.

Mamy nadzieję, że Konferencja BKE-100 stanie się platformą aktywnej wymiany informacji pomiędzy przedstawicielami środowisk akademickich, naukowych oraz przemysłowych. Naszym pragnieniem jest stworzenie warunków do szerokiej dyskusji oraz sformułowanie priorytetowych działań dla polskich podmiotów naukowo-badawczych oraz przemysłowych. Bazą do tej dyskusji będzie możliwość prezentacji wszystkich zaprzyjaźnionych z Wydziałem podmiotów naukowych i przemysłowych.

Jednocześnie serdecznie zachęcam do sponsorowania Konferencji. Formularz zgłoszeniowy, ofertę sponsorską, publikacyjną oraz wszelkie aktualności znajdziecie Państwo na stronie www.BKE100.pl

prof. dr hab. inż. Lech Grzesiak
Dziekan Wydziału Elektrycznego
Politechniki Warszawskiej