Serdecznie dziękujemy za udział w Konferencji Naukowo-Technicznej ,,100 lat Badań i Kształcenia w Elektrotechnice’’ (BKE-100), która odbyła się 6 i 7 czerwca 2022 roku w Warszawie.

Było to wyjątkowe spotkanie, dzięki któremu mogliśmy wspólnie uczcić stulecie działalności Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej oraz jednocześnie wziąć udział w wydarzeniu istotnym dla ogólnopolskiego środowiska związanego z szeroko rozumianą elektrotechniką.

Udało nam się zgromadzić w jednym miejscu przedstawicieli środowisk akademickich, naukowych oraz przemysłowych i tym samym otworzyć szeroką dyskusję oraz sformułować priorytetowe działania dla polskich podmiotów naukowo-badawczych oraz przemysłowych. Bazą do tej dyskusji były prezentacje pracowników naukowych Wydziału Elektrycznego oraz zaprzyjaźnionych z Wydziałem podmiotów naukowych i przemysłowych.

Jeszcze raz dziękujemy za udział i zapraszamy do zapoznania się z Materiałami Konferencyjnymi – link oraz z relacją i galerią zdjęć z Konferencji opublikowaną na stronie Wydziału Elektrycznego – link.