Dzień z Wydziałem Elektrycznym na PW


Politechnika Warszawska to mozaika różnych wydziałów – jest w czym wybierać! Pytanie tylko, jak wybrać tę jedną jedyną jednostkę, w której rozpoczniecie studia już w październiku… 🤔 My oczywiście polecamy Wydział Elektryczny ⚡️🙂, ale na Politechnice Warszawskiej macie bardzo szeroki wybór kierunków i specjalności.

Zapraszamy do wydarzenia na Facebooku „Dzień z Wydziałem PW”, gdzie dzień po dniu prezentowane są poszczególne wydziały, tak żebyście poznali je lepiej i nie mieli problemu z decyzją podczas rekrutacji 🙂 Jeśli macie pytania, to specjalnie dla Was uruchomione zostało „Pogotowie rekrutacyjne PW” – seria czatów, podczas których pracownicy i studenci odpowiadają na Wasze pytania. 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Wydziale Elektrycznym, poniżej podajemy przydatne linki:

Zapraszamy też do obserwowania Wydziału Elektrycznego w mediach społecznościowych na Facebook’u, LinkedInYouTube.

Ze studentami naszego Wydziału możecie skontaktować się poprzez fanpage Wydziałowej Rady Samorządu Studentów. Pomocna jest również grupa Politechnika Warszawska – Studenci i Kandydaci.

Szczegółowe informacje na temat terminów, zasad oraz aktualna oferta studiów na Politechnice Warszawskiej znajdują się na stronie Rekrutacja PW. Pomocny w zorientowaniu się “co-gdzie-kiedy” jest również Portal Kandydata, który oprócz prezentacji dostępnych kierunków, krok po kroku objaśnia jak przejść procedurę rejestracji.

Trzymamy kciuki za udany wybór studiów! 🙂

 


W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Katarzyna Szmurło (katarzyna.szmurlo@pw.edu.pl).