Zaproszenie na uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów na Wydziale Elektrycznym

Szanowni Absolwenci Wydziału Elektrycznego!

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w uroczystości wręczenia dyplomów ukończenia studiów w Politechnice Warszawskiej.

Uroczystość odbędzie się w sobotę 15 czerwca 2019 w Gmachu Starej Kotłowni. Zapraszamy również z osobami towarzyszącymi.

Plan uroczystości:

8:30 Przygotowanie absolwentów do uroczystości (przymierzanie tog etc.),
10:00 powitanie Absolwentów i Gości,
10:10 przemówienia Dziekanów WE PW,
10:30 uroczyste wręczenie dyplomów,
11:00 wystąpienia przedstawicieli Absolwentów,
11:10 Gaudeamus,
11:15 zdjęcia pamiątkowe,
11:30 uroczysta lampka szampana.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tej uroczystości uprzejmie prosimy o wysłanie zgłoszenia pocztą elektroniczną na adres e-mail wojciech.urbanski@ee.pw.edu.pl najpóźniej do dnia 10 czerwca 2019!

W zgłoszeniu prosimy koniecznie podać: Imię i Nazwisko, nr indeksu, stopień ukończonych studiów (I – inż. II – mgr), kierunek studiów, rok (kalendarzowy) ukończenia Uczelni, przewidywaną liczbę osób towarzyszących.

UWAGA: uprzejmie prosimy o wcześniejsze zgłoszenie się do Działu Ewidencji Studentów (Gmach Główny, pok.114) w celu odbioru dyplomu oraz suplementu. Przy odbiorze dokumentów konieczne jest okazanie dowodu osobistego, złożenie karty obiegowej oraz legitymacji studenckiej. Dział Ewidencji Studentów jest czynny: poniedziałki i czwartki 9:00 -15:30, wtorki i piątki 9:00 – 13:00; numery telefonów: 22-621-41-05, 22-234-73-81; e-mail: des@pw.edu.pl.