Dzień Otwarty Instytutu Elektroenergetyki 2023 – podsumowanie

W piątek 19.05.2023 r. w Instytucie Elektroenergetyki Politechniki Warszawskiej odbył się Dzień Otwarty, który zgromadził setki uczestników – uczniów szkół średnich z Warszawy i okolic.

Wydarzenie okazało się bardzo udane zarówno pod kątem merytorycznym – przedstawienie oferty kształcenia w zakresie kierunku studiów Elektrotechnika, zwiedzanie laboratoriów – jak i promocyjnym.

Realizacja wydarzenia była możliwa dzięki bardzo dużemu zaangażowaniu pracowników Instytutu Elektroenergetyki, a także wsparciu i współpracy różnych działów i biur Politechniki Warszawskiej oraz instytutów na Wydziale Elektrycznym.

Dniu Otwartemu IE towarzyszył Bieg o Puchar Dziekana Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej – Biegnij z energią! ELEKTRYCZNA MILA

Przeczytaj też: