Nominacja profesorska dla prof. dr. hab. inż. Jacka Starzyńskiego

Jest nam miło poinformować o nadaniu przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej tytułu profesora nauk inżynieryjno-technicznych prof. dr. hab. inż. Jackowi Starzyńskiemu.

Profesor Starzyński jest Dyrektorem Instytutu Elektrotechniki Teoretycznej i Systemów Informacyjno-Pomiarowych na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej, kierownikiem wielu projektów badawczych, autorem i współautorem monografii naukowych związanych z numeryczną symulacją urządzeń elektrycznych (pole elektromagnetyczne, obwody i systemy). Jest także szanowanym dydaktykiem uhonorowanym kilkoma wyróżnieniami Złotej Kredy. Prywatnie jest pasjonatem kajakarstwa górskiego, autorem podręczników, szkoleniowcem wielu pokoleń kajakarzy.

Serdecznie gratulujemy!