Laureaci Programu Stypendialnego TRUMPF Huettinger w roku 2022/2023

Miło nam poinformować, że Komisja Stypendialna Programu Stypendialnego TRUMPF Huettinger wyłoniła Laureatów Programu w roku 2022/2023.

Stypendyści Programu (kolejność alfabetyczna):

1. Karol Brzostek,
  2. Dominik Chrzanowski,
  3. Filip Chylaszek,
  4. Szymon Jarczewski,
  5. Michał Ptak,
  6. Cezary Rotuski,
  7. Cezary Skorupski,
  8. Damian Więcław,
  9. Hubert Żołyniak.

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy!
Uroczyste wręczenie dyplomów odbyło się 7 grudnia 2022 w siedzibie firmy TRUMPF Huettinger. W obecności m.in. Dziekana Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej, prof. dr. hab. inż. Lecha Grzesiaka, Zastępcy Dyrektora Instytutu Sterowania i Elektroniki Przemysłowej, dr. hab. inż. Jacka Rąbkowskiego, prof. uczelni oraz Szefa Centrum Badawczo-Rozwojowego TRUMPF Huettinger – dr. inż. Marcina Żelechowskiego dziewiątka laureatów otrzymała uroczyście dyplomy i została formalnie stypendystami 2022/23!

Po wręczeniu dyplomów i części oficjalnej, laureaci obejrzeli halę produkcyjną, a następnie podczas poczęstunku, mieli okazję poznać swoich mentorów i odbyć pierwsze rozmowy na temat kształtu indywidualnego programu mentorskiego. Program mentorski przewiduje comiesięczne spotkania stypendysty z mentorem, pracownikiem TRUMPF Huettinger, podczas których mentor będzie dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Program Stypendialny to wspólny projekt Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej i firmy TRUMPF Huettinger. Dzięki współpracy studenci kierunków elektrotechnika, automatyka i robotyka stosowana, elektromobilność i informatyka stosowana mogą aplikować o stypendia ufundowane przez TRUMPF Huettinger. Na studiach inżynierskich to 1 lub 1,5 tys. złotych miesięcznie, a na studiach magisterskich – 2,5 tys. złotych. W ten sposób nagradzane będą osoby wyróżniające się swoimi wynikami w nauce. To także forma motywacji, kształtowania i rozwoju talentów oraz umiejętności istotnych z punktu przyszłego pracodawcy. Dodatkowo każdy stypendysta weźmie udział w indywidualnym programie mentorskim.

Autor zdjęć: Dariusz Dąbrowski

Przeczytaj też: