Absolwentka Wydziału Elektrycznego wyróżniona w konkursie Superstar 4 Science 2022

Inż. Natalia Strawa jest autorką pracy dyplomowej inżynierskiej wyróżnionej w Ogólnopolskim Konkursie SUPERSTAR 4 SCIENCE 2022 organizowanym pod patronatem IEEE oraz Centrum GovTech Polska przez 4 Science Institute Sp. z o.o..

Jury złożone z przedstawicieli wiodących Uniwersytetów w Polsce, przedstawicieli Partnerów Biznesowych oraz IEEE oceniło pracę pt: „Wykorzystanie metod głębokiego uczenia do stylizacji zdjęć twarzy” realizowaną pod opieką dr. inż. Grzegorza Sarwasa jako najlepszą w kategorii Najlepsze Wykorzystanie Wiedzy Teoretycznej w Praktyce.

Pani inż. Natalia Strawa kontynuuje studia II stopnia na Wydziale Elektrycznym na kierunku Informatyka Stosowana.

Serdecznie gratulujemy!

SUPERSTAR 4 SCIENCE 2022 jest ogólnopolskim konkursem organizowanym pod patronatem IEEE oraz GovTech Polska przez 4 Science Institute. Udział w rywalizacji biorą zwycięskie prace w konkursach Engineer 4 Science 2022 pod patronatem IEEE oraz GovTech Polska. Wręczenie nagród odbędzie się podczas 50-lecia Polskiej Sekcji IEEE w dniu 09.12.2022.

Pełna lista laureatów na stronie konkursu »