Uroczyste Posiedzenie Rady Wydziału Elektrycznego w 100. rocznicę utworzenia Wydziału

W dniu 14 czerwca 2021 roku mija dokładnie 100 lat od utworzenia Wydziału Elektrotechniki jako samodzielnej jednostki w Politechnice Warszawskiej. Jest to ważne wydarzenie dla Wydziału Elektrycznego (w 1924 zmiana nazwy). Z powodu pandemii uroczyste obchody 100. rocznicy są zaplanowane na 2 października 2021 roku.

14 czerwca o godz. 14:30 serdecznie zapraszam na transmisję on-line z nadzwyczajnego posiedzenia Rady Wydziału Elektrycznego, które odbędzie się w historycznym momencie, dokładnie 100 lat od powstania Wydziału.

Transmisję on-line będzie można oglądać na stronie internetowej www.ee.pw.edu.pl oraz na kanale YouTube Wydziału Elektrycznego.

Prof. dr hab. inż. Lech Grzesiak
Dziekan Wydziału Elektrycznego
Politechniki Warszawskiej

Zapraszamy do wspólnego świętowania jubileuszu Wydziału Elektrycznego!
Więcej informacji na stronie www.ee.pw.edu.pl/100-lecie/.