Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej z tytułem Symbol Nowoczesnego Kształcenia 2020


Decyzją Kapituły programu Symbol 2020 Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej otrzymał tytuł „Symbol Nowoczesnego Kształcenia 2020”.

Program Symbol to ogólnopolski program medialny, w którym wyróżniane są firmy, samorządy, uczelnie, instytuty PAN, spółki komunalne i inne liczące się podmioty, które w swojej branży funkcjonują najlepiej, znacząco przyczyniają się do rozwoju Polski, a ich funkcjonowanie staje się wzorem do naśladowania – Symbolem.

Powstał w 2011 roku i jest prowadzony przez redakcję „Monitora Rynkowego”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną” i „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Rzeczpospolitą”. 

„Dzięki udziałowi w programie Symbol wiele firm i instytucji potwierdziło swoją najwyższą jakość, ugruntowało swój wizerunek i nawiązało wiele kontaktów biznesowych. Od lat staramy się wśród Laureatów budować dobre relacje, poczucie wspólnoty i niewątpliwej dumy z przynależności do grona najlepszych podmiotów w Polsce. Niezmiernie cieszymy się, że także i Państwo są częścią tej rodziny.” – Jakub Lisiecki, Redaktor Naczelny „Monitora Biznesu” i „Monitora Rynkowego”.

Kapituła Symbolu to grono specjalistów i ekspertów w swoich dziedzinach. Ich ogromna świadomość rynku oraz doświadczenie biznesowe i medialne sprawiają, że Symbol plasuje się wśród najbardziej prestiżowych nagród w Polsce. W ciągu dziewięciu lat jego laureatami zostało ok. 500 instytucji.

Strona organizatora programu www.symbol.com.pl

Przeczytaj również: „Tradycja i nowoczesność” artykuł poświęcony działalności Wydziału Elektrycznego, który ukazał się 28 maja 2020 roku w „Monitorze Biznesu” i „Monitorze Rynkowym”»

 


Gala Finału X Jubileuszowej Edycji Programu Symbol 2020

 


W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Katarzyna Szmurło (katarzyna.szmurlo@ee.pw.edu.pl).