Dziekanat


Adres korespondencyjny
  • Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej
  • Pl. Politechniki 1,
  • 00-661 Warszawa
Kontakt do Sekretariatu Dziekana Głównego:
Telefony dla studentów
  • – studia stacjonarne I stopnia:  +48 22 234 7228, +48 22 234 1532
  • – studia stacjonarne II stopnia: +48 22 234 7208,
  • – studia niestacjonarne I i II stopnia: +48 22 234 7318
  • – studia anglojęzyczne (Study in English): +48 22 234 5980
  • – studia doktoranckie (III stopnia): +48 22 234 1532
  • – sprawy socjalne: +48 22 234 7883, +48 22 234 5475

Godziny otwarcia dziekanatu dla studentów

 

Studia stacjonarne (dzienne) – pokój 133

poniedziałek: 09:30 – 12:00
wtorek: 09:30 – 12:00
środa: 12:00 – 14:30
czwartek – nieczynne
piątek: 09:30 – 12:00

Studia niestacjonarne (zaoczne) – pokój 131

poniedziałek: 09:30 – 12:00, UWAGA: nieczynne po zjeździe !
wtorek: 09:30 – 12:00
środa: 12:00 – 14:30
czwartek: nieczynne
piątek: 13:30 – 15:30
piątek zjazdowy : 13:30 – 17:00
sobota zjazdowa: 09:00 – 13:00

Sprawy socjalne – pok 211

poniedziałek: 11:00-13:00
wtorek: 11:00-13:00
środa: 11:00-14:30
czwartek: nieczynne
piątek: 11:00-14:30

Sekretariat Dziekana i Prodziekana ds. nauki i współpracy międzynarodowej:

Urszula Raźniak

Tel.: +48 22 234 7217
E-mail: urszula.razniak@ee.pw.edu.pl
Gmach Główny pokój 214

Marzena Szafarowicz

Tel.: +48 22 234 5160
E-mail: marzena.szafarowicz@ee.pw.edu.pl
Gmach Główny pokój 214

Dziekanat dydaktyczny

Zofia Rąbek

Tel.: +48 22 234 7208
E-mail: zofia.rabek@ee.pw.edu.pl
Gmach Główny pokój 133
studia stacjonarne II stopnia

Anna Chrzanowicz

Tel.: +48 22 234 1532
E-mail: anna.chrzanowicz@ee.pw.edu.pl
Gmach Główny pokój 133
studia stacjonarne I stopnia – Informatyka, studia doktoranckie

Paulina Tobijasz

Tel.: +48 22 234 7228
E-mail: paulina.tobijasz@ee.pw.edu.pl
Gmach Główny pokój 133
studia stacjonarne I stopnia – Automatyka i Robotyka, studia anglojęzyczne I i II stopnia


Marta Marczak

Tel.: +48 22 234 5980
E-mail: marta.marczak@ee.pw.edu.pl
Gmach Główny pokój 133
studia stacjonarne I stopnia – Elektrotechnika, ERASMUS

Izabela Pietrzak

Tel.: +48 22 234 5980
E-mail: izabela.pietrzak@ee.pw.edu.pl
Gmach Główny pokój 133
(URLOP)

Karolina Kujawa

Tel.: +48 22 234 7318
E-mail: karolina.kujawa@ee.pw.edu.pl
Gmach Główny pokój 131
studia niestacjonarne I i II stopnia

Anna Słowik

Tel.: +48 22 234 5157
E-mail: anna.slowik@ee.pw.edu.pl
Gmach Główny pokój 131
studia niestacjonarne I i II stopnia

Dziekanat ds. socjalnych:

katarzyna_jalocha_200

Katarzyna Makoś

Tel.: +48 22 234 5475
E-mail: katarzyna.makos@ee.pw.edu.pl
Gmach Główny pokój 211

Sylwia Dudkiewicz

Tel.: +48 22 234 7883
E-mail: sylwia.dudkiewicz@ee.pw.edu.pl
Gmach Główny pokój 211

 

 

Mirosława Ślesicka

(PRACOWNIK EMERYTOWANY)


W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Obsługą strony wydziałowej (dziekanat@ee.pw.edu.pl).