Jubileuszowe spotkanie w Klubie Studenckim “Stodoła”

Po Głównych Uroczystościach Jubileuszowych 2 października 2021 roku, serdecznie zapraszamy od godz. 17:00 do udziału w spotkaniu koleżeńskim organizowanym przez Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Elektrycznego SAWE w Klubie Studenckim “Stodoła”.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o rejestrację swojego udziału:

• poprzez formularz https://forms.office.com/r/bkUVE6buXZ
  • oraz o wykupienie wejściówki w kwocie 50 zł, płacąc przelewem na konto Fundacji Politechniki Warszawskiej:
    37 1240 6003 1111 0010 6093 5466 Bank PEKAO S.A.
    W tytule przelewu prosimy wpisać : SAWE Stodoła oraz imię i nazwisko.

Ostateczny termin wpłat do dnia 28.09.2021.
Liczba miejsc jest ograniczona. W przypadku wolnych miejsc, możliwa będzie wpłata w Klubie “Stodoła” bezpośrednio przed wejściem.

Każdy z uczestników spotkania otrzyma okolicznościowy znaczek Wydziałowy Elektryków.

Więcej informacji o spotkaniu i kontakty z organizatorami na stronie SAWE PW www.elektrycy.org

Do zobaczenia!
SAWE