Ogłoszenie o otwartym konkursie na stypendium naukowe dla studenta

Na podstawie decyzji Narodowego Centrum Nauki (UMO-2017/27/B/ST7/00970) dr hab. inż. Jacek Rąbkowski, prof. uczelni kierownik projektu „Przetwarzanie energii w obszarze średnich napięć z wykorzystaniem przyrządów mocy z węglika krzemu” ogłasza otwarty konkurs na stypendium naukowe dla studenta.

Dokumenty z dopiskiem „Konkurs Opus 14 – stypendium dla studenta” należy dostarczyć do sekretariatu Instytutu Sterowania i Elektroniki Przemysłowej, Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej, ul. Koszykowa 75 , 00-662 Warszawa.

Termin składania ofert: 23 IX 2019.

Szczegóły w załączonym dokumencie: Ogłoszenie o otwartym konkursie na stypendium naukowe dla studenta