Koło Naukowe ADek nominowane w konkursie „Pro Juvenes”


Zachęcamy do głosowania na Koło Naukowe ADek nominowane do Nagród Środowiska Studenckiego „Pro Juvenes”. Głosowanie odbywa się online na stronie projuvenes.psrp.org.pl i trwa do 12 listopada 2023.

Koło Naukowe ADek stara się o wygraną w kategorii Koło naukowe. ADek działa na Wydziale Elektrycznym PW i zajmuje się projektowaniem pojazdów elektrycznych oraz autonomicznych. Obecnie 50-osobowy zespół inżynierów realizuje projekt ,,Autonomiczne eBuggy”, który zakłada budowę pełnowymiarowego, elektrycznego pojazdu terenowego, przystosowanego do testów autorskich systemów ADAS (czyli zaawansowanych systemów wspierania kierowcy). To pierwszy w Polsce projekt, w ramach którego organizacja studencka ma możliwość budowy pełnowymiarowego pojazdu autonomicznego.

Zapraszamy też do głosowania na pozostałe kandydatury z Politechniki Warszawskiej nominowane w tegorocznej edycji konkursu: 

  • Varsonalia 2023 w kategorii Najlepsze Juwenalia.
  • Klub Studencki Amplitron w kategorii Organizacje studenckie 

Zachęcamy do głosowania! Link do formularza»


Nagrody „Pro Juvenes” to inicjatywa organizowana przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej od 2013 roku. Celem konkursu jest promowanie aktywnych studentów i ich inicjatyw oraz podkreślanie zasług osób i podmiotów przyjaznych studentom i wspierających potencjał młodych ludzi. Parlament Studentów RP, wręczając nagrody „Pro Juvenes”, chce tworzyć dobrą atmosferę wzajemnego współdziałania w środowisku akademickim oraz integrować studentów z całej Polski.

Wyniki tegorocznej edycji konkursu zostaną ogłoszone 25 listopada 2023 roku podczas XI Gali Nagród Środowiska Studenckiego „Pro Juvenes”.


Przeczytaj też:


W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Katarzyna Szmurło (katarzyna.szmurlo@pw.edu.pl).