Wsparcie dla studentów i pracowników Wydziału Elektrycznego pochodzących z Ukrainy

W związku z aktualną sytuacją panującą w Ukrainie Wydział Elektryczny oraz Wydziałowa Rada Samorządu Studentów obejmą specjalnym wsparciem studentów i pracowników Wydziału Elektrycznego pochodzących z Ukrainy.

Zachęcamy do zgłaszania nam nawet najdrobniejszych potrzeb oraz problemów, z którymi Wy i Wasi najbliżsi zmagacie się w tych trudnych chwilach. Czy to kwestie socjalne, kwaterunkowe, czy dydaktyczne – nie wahajcie się prosić, chociażby o zwykłe koleżeńskie wsparcie.

Ми з вами!

Społeczność Wydziału Elektrycznego

Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla siebie sposób:

Aktualne informacje o działaniach Politechniki Warszawskiej w związku z atakiem Rosji na Ukrainę.

PW solidarna z Ukrainą »