Zaproszenie na Uroczystość 100-lecia oraz Inaugurację Roku Akademickiego 2021/2022 Wydziału Elektrycznego


Drodzy Pracownicy, Absolwenci, Studenci, Partnerzy oraz Przyjaciele Wydziału Elektrycznego!

2 października 2021 roku odbędą się Główne Uroczystości Jubileuszowe połączone z Inauguracją Roku Akademickiego 2021/2022

* Ze względu na obowiązujące obostrzenia pandemiczne, w uroczystościach w Dużej Auli Gmachu Głównego może wziąć udział ograniczona liczba osób. Dlatego też tych z Państwa, którzy nie otrzymali imiennego zaproszenia, serdecznie zapraszamy do oglądania transmisji na żywo wydarzenia 2 października 2021 roku od godz. 11:00 na stronie Wydziału Elektrycznego www.ee.pw.edu.pl.

Również tego dnia od godz. 17:00 zapraszamy na stacjonarne spotkanie jubileuszowe w Klubie Studenckim “Stodoła” organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Elektrycznego SAWE. Szczegóły i rejestracja na stronie – Jubileuszowe spotkanie w Klubie Studenckim “Stodoła”»

Dziękujemy za Państwa zainteresowanie jubileuszem i mamy nadzieję, że wkrótce uda nam się spotkać podczas kolejnych jubileuszowych wydarzeń.

Komitet Organizacyjny
Obchodów 100-lecia
Wydziału Elektrycznego PW

 

W 2021 roku Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej obchodzi jubileusz 100-lecia. Zapraszamy do śledzenia jubileuszowej strony internetowej www.ee.pw.edu.pl/100-lecie/. 

 


W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Katarzyna Szmurło (katarzyna.szmurlo@pw.edu.pl).