Raport Roczny 2020 z działalności Instytutu Elektroenergetyki PW


Miło mi poinformować, że ukazał się Raport Roczny 2020 z działalności Instytutu Elektroenergetyki Politechniki Warszawskiej.

W roku 2020 obchodziliśmy Jubileusz 50-lecia utworzenia Instytutu. Rok Jubileuszowy 2020 nie miał w Instytucie jedynie wymiaru historycznego, ale odznaczył się także ponadprzeciętnymi wynikami i osiągnięciami pracowników. Na podkreślenie zasługuje w szczególności znaczna liczba publikacji w prestiżowych czasopismach naukowych, a także efekty intensywnej współpracy z otoczeniem gospodarczym.

Przekazany w Państwa ręce Raport z działalności Instytutu Elektroenergetyki w roku 2020 prezentuje najważniejsze osiągnięcia pracowników, doktorantów i studentów w obszarze badań naukowych i kształcenia.

Raport jest dostępny na stronie internetowej Instytutu Elektroenergetyki www.ien.edu.pl w dziale Aktualności», a także w zakładce Instytut/Raporty Roczne».

Bezpośredni link do Raportu»

Zachęcam Państwa do zapoznania się z Raportem. Mam nadzieję, że z przyjemnością przeczytacie Państwo nasz Raport Roczny 2020.

Dr hab. inż. Sylwester Robak, prof. uczelni
Dyrektor Instytutu Elektroenergetyki PW


W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Katarzyna Szmurło (katarzyna.szmurlo@ee.pw.edu.pl).