Pożegnanie Rafała Piekarskiego – Studenta Wydziału Elektrycznego


Z olbrzymim smutkiem zawiadamiamy o przedwczesnej śmierci naszego studenta – Rafała Piekarskiego.

Składamy wyrazy głębokiego współczucia oraz najszczersze kondolencje rodzinie i najbliższym Rafała oraz słowa otuchy wszystkim, którzy znali go z uczelnianej ławki.

Rafał Piekarski w lutym tego roku obronił pracę inżynierską w Zakładzie Napędu Elektrycznego, po czym kontynuował studia II stopnia na kierunku Elektrotechnika na specjalności Elektronika Przemysłowa. Będąc starostą grupy dziekańskiej, angażował się w życie uczelni. Koledzy wspominają go jako człowieka ambitnego, ciężko pracującego i dobrze orientującego się w dziedzinie energoelektroniki.

Rafał był także utalentowanym i utytułowanym sportowcem. Jako junior startował w mistrzostwach Polski w biegach górskich, wygrywał też na trasach TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju. W ostatnich latach jego pasją stał się triathlon w którym odnosił sukcesy. W tym roku rozpoczął swój 4-ty sezon triathlonowy zdobywając miejsca na podium w Thriatlonie Kraśnik, Duathlonie Makowskim oraz LOTTO Duathlon Energy w Gniewinie.

W połowie listopada podczas treningu rowerowego doszło do tragicznego wypadku na drodze w okolicach Opoczna, skąd pochodził Rafał. Zmarł 29 listopada, po długiej walce o życie.

Msza pogrzebowa odbędzie się 10 grudnia 2019 roku o godzinie 13:00 w Kościele NMPKP przy ul. Granicznej w Opocznie.


W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Katarzyna Szmurło (katarzyna.szmurlo@pw.edu.pl).