Praca dyplomowa z energią!

Zapraszamy naszych absolwentów do udziału w VIII edycji konkursu organizowanego przez firmę Tauron Dystrybucja na najlepszą pracę dyplomową w roku akademickim 2020/2021. Temat przewodni konkursu to „Inteligentne sieci elektroenergetyczne – rozwój i eksploatacja”.

Zgłoś swoją prace w konkursie, jeśli:

• Jesteś absolwentem: elektroenergetyki, elektrotechniki, energetyki, elektroniki, automatyki i robotyki, telekomunikacji, informatyki lub mechatroniki;
  • Twoja praca dyplomowa dotyczy tematu „Inteligentne sieci elektroenergetyczne – rozwój i eksploatacja”;
  • Obrona pracy dyplomowej miała miejsce w roku akademickim 2020/2021.

Zgłoszenia prac do 31 grudnia 2021.

Szczegóły i formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora Tauron Dystrybucja »

Przeczytaj też: Absolwent Wydziału Elektrycznego zwycięzcą konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu elektroenergetyki »

W 2021 roku Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej obchodzi jubileusz 100-lecia. Zapraszamy do śledzenia jubileuszowej strony internetowej www.ee.pw.edu.pl/100-lecie/.