Pogotowie Rekrutacyjne dla kandydatów na studia

Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do grona studentów PW, zapraszamy do wzięcia udziału w czatach z Biurem ds. Przyjęć na Studia, studentami i pracownikami wydziałów. Spotkania będą świetną okazją do zadania pytań nie tylko o zasady przyjęć, ale również wszystkie sprawy związane ze studiowaniem. Najbliższy czat odbędzie się we wtorek 1 czerwca o 14:00.

Politechnika Warszawska ma niezwykle bogatą ofertę dydaktyczną – Pogotowie Rekrutacyjne powstało po to, by pomóc kandydatom wybrać z tej oferty to, co dla nich najlepsze. To także forma wsparcia dla tych, którzy szukają odpowiedzi na pytania związane z procesem naboru na studia.

Czaty w ramach Pogotowia Rekrutacyjnego odbędą się 5 razy:

• 18 maja
  • 1, 15 i 29 czerwca
  • 6 lipca

Spotkania odbywają się na platformie MS Teams.

Kliknij, aby dołączyć do spotkania»

Na profilu PW na Facebooku będziemy publikowali podsumowania czatów i podawali odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zapraszamy również do śledzenia „Dnia z Wydziałem”, wydarzenia, które pozwoli lepiej poznać jednostki PW.