Akademia ISSA – ICS: Zagrożenia dla infrastruktury ICS

18 grudnia 2019 zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Akademii ISSA – ICS na temat „Zagrożenia dla infrastruktury ICS”.

Wydział Elektryczny, we współpracy z ISSA Polska (Stowarzyszenie do spraw Bezpieczeństwa Systemów Informacyjnych), jest organizatorem otwartych spotkań – „Akademia ISSA – ICS”. Cykliczne spotkania poświęcone są dobrym praktykom oraz szeroko pojętemu cyberbezpieczeństwu systemów przemysłowych.

Najbliższe spotkanie:

18 grudnia 2019, godz. 18:00,
Temat: Zagrożenia dla infrastruktury ICS

Na najbliższym wydarzeniu będziemy gościć Kirill Kruglov. Dwugodzinna prezentacja w języku angielskim umożliwi zdobycie 2 punktów CPE.

Prezenter opowie o zagrożeniach dla infrastruktury ICS – okiem globalnego zespołu CERT. Kirill Kruglov jest wiodącym analitykiem zagrożeń dla infrastruktury ICS w Kaspersky Lab’s Industrial Control Systems Cyber Emergency Response Team (ICS CERT). Ma ponad 10 lat doświadczenia w ochronie infrastruktury ISC. Obecnie przewodzi on zespołowi reagowania na zagrożenia ICS, koordynuje zespół specjalizujący się w wyszukiwaniu aktywności w infrastrukturze ICS.

Zapraszamy do zapisów – ilość miejsc ograniczona.

Więcej informacji o wydarzeniu i rejestracja udziału na stronie ISSA»
Wydarzenie na Facebooku »
Transmisja na żywo: link na kanale»

Spotkania są otwarte dla całej społeczności akademickiej Wydziału.
Serdecznie zapraszamy!

Dotychczasowe spotkania:

20 listopada 2019, godz. 18:00,
Temat: Monitorowanie bezpieczeństwa infrastruktury ICS
Więcej informacji o wydarzeniu i rejestracja udziału na stronie ISSA»
Wydarzenie na Facebooku »

16 października 2019, godz. 18:30,
Temat:
Architektura bezpieczeństwa w środowisku ICS
Więcej informacji o wydarzeniu na stronie ISSA»

25 września 2019, godz. 18:30, AE w Gmachu Elektrotechniki.
Temat:
Triada bezpieczeństwa oraz najważniejsze protokoły w ICS
Więcej informacji o wydarzeniu na stronie ISSA»