Dziękujemy za udział w Drzwiach Otwartych PW 2024


Dziękujemy wszystkim, którzy 25 maja odwiedzili Politechnikę Warszawską na Drzwiach Otwartych, a szczególnie stoisko Wydziału Elektrycznego. W Dużej Auli Gmachu Głównego mieliście okazję porozmawiać z naszymi studentami oraz pracownikami i z pierwszej ręki dowiedzieć jak się u nas studiuje.

W Gmachu Elektrotechniki mieliście okazję spotkać się z Prodziekanem ds. Studiów Wydziału Elektrycznego, prof. Włodzimierzem Dąbrowskim, Kierownikiem Biura ds. Przyjęć na Studia Politechniki Warszawskiej, doc. Tomaszem Winkiem oraz z Przewodniczącym Wydziałowej Rady Samorządu Studentów WE, Janem Machowskim.

Tego dnia otworzyliśmy dla Was Halę Wysokich Napięć, Ciemnię Fotometryczną Zakładu Techniki Świetlnej, Laboratorium Automatyki i Sztucznej Inteligencji oraz  Laboratorium Elektroenergetyczne.

Mamy nadzieję, że dobrze spędziliście ten dzień na naszej Uczelni i że zdecydujecie się u nas studiować. Trzymamy kciuki za maturzystów i studentów – za pomyśle wyniki egzaminów i mądre wybory w sprawie przyszłości. Przypominamy o najbliższych rejestracjach na Politechnice Warszawskiej – zapisy na studia stacjonarne I stopnia zaczynają się 3 czerwca, a na doktorat – 4 czerwca. Wszystkie terminarze rekrutacji znajdują się na stronie www.pw.edu.pl/studia/harmonogram-rekrutacji


Przydatne linki:


W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Katarzyna Szmurło (katarzyna.szmurlo@pw.edu.pl).