Instytut Sterowania i Elektroniki Przemysłowej doceniony podczas konferencji SENE 2023


W dniach 22-24 w Łodzi odbyła się XVI konferencja Sterowanie w Energoelektronice i Napędzie Elektrycznym – SENE 2023. Instytut Sterowania i Elektroniki Przemysłowej reprezentowało 18 pracowników ze wszystkich trzech zakładów, którzy przedstawili 10 referatów konferencyjnych i 2 tutoriale.

Ponadto, na uroczystej sesji z okazji 30-lecia konferencji prof. Roman Barlik mówił o związkach naszych pracowników z konferencją SENE na przestrzeni ostatnich trzech dziesięcioleci. Co więcej, na specjalnej sesji o przyszłości swoją wizję elektromobilności przedstawił prof. Bartłomiej Ufnalski a rozwój półprzewodnikowych przyrządów mocy omawiał prof. Jacek Rąbkowski. Warto dodać, że na zaproszenie oddziału IEEE IES-PELS kierowanego przez dr Adama Milczarka konferencję otwierał wykład prof. Petrosa Karamanakosa dotyczący sterowania predykcyjnego.

Wyróżnienie II-go stopnia za wygłoszony referat otrzymał Dawid Zięba a ISEP został nagrodzony za najliczniejszy spośród wszystkich ośrodków udział w konferencji.

 

 

 

 

 


W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Katarzyna Szmurło (katarzyna.szmurlo@pw.edu.pl).