Laureaci Złotej Kredy 2023

Nagrody dla najlepszych nauczycieli akademickich przyznawane przez studentów trafiły do rąk tegorocznych laureatów podczas Gali Złotej Kredy, która odbyła się 25 listopada 2023 roku w Małej Auli Gmachu Głównego PW.

Była to już piętnasta edycja tego plebiscytu organizowanego przez Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej.

Oto laureaci Złotej Kredy 2023 z Wydziału Elektrycznego w kategoriach:

• najlepszy prowadzący wykłady: prof. dr hab. inż. Wiesław Sasin
  • najlepszy prowadzący ćwiczenia, laboratoria, projekty, warsztaty lub seminaria: mgr inż. Michał Wiraszka
  • najbardziej przyjazny studentom „Złote Serce”: dr hab. inż. Łukasz Kolimas, prof. uczelni

Serdecznie gratulujemy!

Lista laureatów Złotej Kredy 2023 ze wszystkich Wydziałów Politechniki Warszawskiej »

Przeczytaj też: