Laureaci Programu Stypendialnego TRUMPF Huettinger w roku 2023/2024


Miło nam poinformować, że Komisja Stypendialna Programu Stypendialnego TRUMPF Huettinger wyłoniła Laureatów Programu w roku 2023/2024. 

Stypendyści Programu (kolejność alfabetyczna):

 1. Jan Brzozowski
 2. Dominik Chrzanowski (kontynuacja)
 3. Artur Ciąpała
 4. Przemysław Kinasz
 5. Wojciech Makowski
 6. Łukasz Maksimowski
 7. Michał Ptak (kontynuacja)
 8. Cezary Rotuski (kontynuacja)
 9. Błażej Skrzypkowski
 10. Paweł Wodzyński
 11. Dmytro Yarovyi

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy!

Uroczyste wręczenie dyplomów odbyło się 12 grudnia 2023 roku w siedzibie firmy TRUMPF Huettinger.

W obecności m.in. Dziekana Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej, prof. dr. hab. inż. Lecha Grzesiaka, Zastępcy Dyrektora Instytutu Sterowania i Elektroniki Przemysłowej, dr. hab. inż. Jacka Rąbkowskiego, prof. uczelni oraz Szefa Centrum Badawczo-Rozwojowego TRUMPF Huettinger – dr. inż. Marcina Żelechowskiego jedenastka laureatów otrzymała uroczyście dyplomy i została formalnie stypendystami 2023/24!

Jest to II edycja Programu Stypendialnego, który jest wspólnym projektem Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej i firmy TRUMPF Huettinger. Dzięki współpracy studenci kierunków elektrotechnika, automatyka i robotyka stosowana, elektromobilność i informatyka stosowana mogą aplikować o stypendia ufundowane przez TRUMPF Huettinger. W tym roku wynoszą one na studiach inżynierskich 1,5 lub 2 tys. złotych miesięcznie, a na studiach magisterskich – 3 tys. złotych. W ten sposób nagradzane są osoby wyróżniające się swoimi wynikami w nauce. To także forma motywacji, kształtowania i rozwoju talentów oraz umiejętności istotnych z punktu przyszłego pracodawcy. Dodatkowo każdy stypendysta weźmie udział w indywidualnym programie mentorskim. 

Więcej informacji o Programie Stypendialnym na stronie programu »


Przeczytaj też:


W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Katarzyna Szmurło (katarzyna.szmurlo@pw.edu.pl).