Wyniki Konkursu Engineer 4 Science 2023

Prace dyplomowe obronione na Wydziale Elektrycznym nagrodzone w konkursie Engineer 4 Science 2023 organizowanym pod patronatem PS IEEE, GovTech Polska, CERN, NCBR, Łukasiewicz PIAP, PCSS oraz @ELKApw.

Laureaci z Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej z kierunków

Automatyka i Robotyka Stosowana + Elektromobilność

Najlepsza praca:
Projekt i budowa autonomicznego, przegubowego robota mobilnego sterowanego układem mikroprocesorowym, inż. Jakub Wójtowicz, promotor ­– dr inż. Maciej Sławiński.

Wyróżnienie I-go stopnia:
Aplikacja wspomagająca monitorowanie koncentracji użytkownika, inż. Jakub Stolarski, promotor – dr hab. inż. Żaneta Świderska-Chadaj, prof. PW.

Elektrotechnika

Najlepsza praca:
Zastosowanie sieci głębokiego uczenia do opisu wybranych aspektów sytuacji na jezdni, inż. Maciej Majek, promotor ­– dr inż. Sławomir Skoneczny.

Wyróżnienie I-go stopnia:
Antena prostownicza jako źródło entropii dla generatora liczb losowych na mikrokontolerze STM32, inż. Patryk Mielech, promotor – dr inż. Łukasz Makowski.

Informatyka Stosowana

Najlepsza praca:
Generowanie modeli BRDF tekstur, inż. Robert Martyka, promotor ­– dr inż. Grzegorz Sarwas.

Wyróżnienie I-go stopnia:
Ocena sentymentu komentarzy w języku polskim, inż. Andrzej Czechowski, promotor – dr inż. Grzegorz Sarwas.

Pełne wyniki Konkursów Engineer 4 Science 2023

(z wielu uczelni w Polsce) znajdują się na stronie https://e4s2023.4scienceinstitute.org/Wyniki_e4s2023.pdf

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Przeczytaj też: