Drzwi Otwarte PW | 20.05.2023

Drzwi do nas są otwarte zawsze, ale jest taki dzień w roku, kiedy nawet na moment się nie zamykają. Wszystkich, którzy są #zawszeciekawi – świata, ale także informacji o naszych kierunkach, rekrutacji, życiu studenckim i całej Politechnice, zapraszamy 20 maja 2023 roku w godz. 10.00-15.00 do Gmachu Głównego i na Wydziały PW.

W jednej z najpiękniejszych przestrzeni Warszawy – w Dużej Auli Gmachu Głównego (Pl. Politechniki 1) pojawią się stanowiska wszystkich Wydziałów PW, Ośrodka Kształcenia na Odległość, Szkoły Doktorskiej, Studiów id (czyli naszego programu dla najzdolniejszych kandydatów), Sekcji ds. Osób z Niepełnosprawnościami oraz International Students Office (z informacjami dla osób z zagranicy chcących studiować na PW). Będzie też specjalne stoisko, na którym będzie można zapytać o życie studenckie na Politechnice – opowiadać będą o nim przedstawiciele Samorządu Studentów oraz Biura Karier. Centralne miejsce zajmie ogólne stanowisko poświęcone rekrutacji na studia.

Wszędzie o naszej Uczelni opowiadać będą najlepsi możliwi przewodnicy – studenci, doktoranci i pracownicy. To będzie okazja, żeby zadać nurtujące pytania o studia i po prostu poznać ludzi z Politechniki.

Spotkanie na temat rekrutacji na studia

Wszystko, co trzeba wiedzieć o kierunkach, zasadach i terminach rekrutacji, przybliżymy podczas prezentacji. Widzimy się na niej w Małej Auli Gmachu Głównego (II piętro, sala 237) – i to dwukrotnie – o godz. 11.00 i 13.00.

Spotkanie na Wydziale Elektrycznym

Zapraszamy serdecznie na spotkanie dla Kandydatów na Wydziale Elektrycznym. O godz. 12:15 widzimy się w Gmachu Elektrotechniki (mapka) w Auli AE, gdzie Dziekani i Studenci opowiedzą o Wydziale oraz odpowiedzą na Wasze pytania. Bezpośrednio po spotkaniu o godz. 13:00 rozpocznie się wycieczka po budynkach i laboratoriach Wydziału Elektrycznego. Będzie można zobaczyć między innymi Halę Wysokich Napięć.

Przez cały czas trwania Drzwi Otwartych PW na naszym stoisku będą czekali na Was nasi studenci ze wszystkich kierunków. Zapraszamy!

Szczegółowy program Drzwi Otwartych PW 2023

www.pw.edu.pl/Aktualnosci/Drzwi-Otwarte-2023

Dołącz do wydarzenia na Facebook’u »

Tymczasem zapraszamy na stronę Wirtualne Drzwi Otwarte Wydziału Elektrycznego, gdzie usłyszycie od samych studentów, dlaczego warto studiować na naszym Wydziale. Obserwujcie też nasz profil na Facebooku. Jeśli chcecie zagłębić się w szczegółowe informacje o kierunkach i programach studiów na Wydziale Elektrycznym, zapraszamy na stronę wydziałową.

Do zobaczenia!

Przeczytaj też: