Spotkanie informacyjne dla nowo przyjętych studentów studiów niestacjonarnych kierunku Elekrotechnika

7 października o godz. 14:15 w sali 219 w Gmachu Głównym PW odbędzie się spotkanie informacyjne dla studentów I semestru niestacjonarnych studiów inżynierskich i magisterskich kierunku Elektrotechnika.

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA! ze względu na konieczność podpisania i złożenia dokumentów związanych z przyjęciem na studia.

Niezwłocznie po spotkaniu należy w Dziekanacie ds. Studiów pok. 130 / 133 Gmach Główny PW (mapka»):

• podpisać informację o przyjęciu na studia i ankietę osobową,
  • złożyć orzeczenie lekarskie lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań do studiowania na kierunku elektrotechnika.

Przypominamy o konieczności złożenia ślubowania akademickiego w systemie USOS web – niedopełnienie tego obowiązku w terminie do 14.10.2022 skutkować będzie skreśleniem z listy studentów z powodu niepodjęcia studiów.

OPŁATY

• Opłaty związane ze studiami należy wnosić na indywidualne konto bankowe studenta.
  • Informacja o indywidualnych numerach kont jest widoczna po zalogowaniu się w systemie USOSWeb (https://usosweb.usos.pw.edu.pl) w sekcji Dla studentów -> Rozliczenia.
  • Opłatę za wydanie legitymacji (22 zł) należy wnieść do 01 października 2022r. Warunkiem wydania legitymacji jest przedstawienie dowodu wpłaty za legitymację.
  • Opłatę za pierwszy semestr studiów (5.600 zł) należy wnieść do dnia 05 października 2022 r., a skan potwierdzenia wniesienia opłaty należy zamieścić w iSOD (Wniosek PD_161 – Potwierdzenie opłaty) do 06 października 2022 r.

Dziekanat
Wydział Elektryczny PW