Dzień Otwarty Instytutu Elektroenergetyki Politechniki Warszawskiej


W dniu 20 maja 2022 r. Instytut Elektroenergetyki Politechniki Warszawskiej organizuje Dzień Otwarty adresowany do kandydatów na studia oraz studentów.

W trakcie Dnia Otwartego uczestnicy będą mieli okazję poznać ofertę edukacyjną Instytutu, zasady rekrutacji, a także wziąć udział w zajęciach pokazowych. Dzień Otwarty Instytut Elektroenergetyki PW to także wydarzenie, podczas którego uczestnicy będą mogli porozmawiać z pracownikami naukowymi oraz usłyszeć co obecni studenci naprawdę myślą o studiowaniu w Instytucie. W ramach Dnia Otwartego dowiedzieć się będzie można również na temat ścieżek kariery zawodowej, które są dostępne dla absolwentów Instytutu Elektroenergetyki.
Udział w Dniu Otwartym potwierdziły firmy z branży elektrotechnicznej, które zaprezentuję swoją ofertę w zakresie pracy zawodowej, staży i praktyk.

Dzień Otwarty Instytutu Elektroenergetyki odbędzie się 20 maja 2022 r. na terenie Kampusu Głównego Politechniki Warszawskiej. Początek wydarzenia (rejestracja uczestników) o godz. 10.30, Gmach Mechaniki ul. Koszykowa 75, 00‑662 Warszawa.

Aby skorzystać ze wszystkich atrakcji Dnia Otwartego, należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny». Więcej informacji na stronie wydarzenia https://www.ien.pw.edu.pl/dzien-otwarty/

Serdecznie zapraszam do udziału w Dniu Otwartym Instytutu Elektroenergetyki Politechniki Warszawskiej.

Dr hab. inż. Sylwester Robak, prof. uczelni
Dyrektor Instytutu Elektroenergetyki PW

 

W 2021 i 2022 roku Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej obchodzi jubileusz 100-lecia powstania. Zapraszamy do śledzenia jubileuszowej strony internetowej www.ee.pw.edu.pl/100-lecie/

 


W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Katarzyna Szmurło (katarzyna.szmurlo@pw.edu.pl).