Życzenia Wielkanocne 2021

Zapraszamy do wysłuchania życzeń wielkanocnych Dziekana Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej, prof. dr. hab. inż. Lecha Grzesiaka.

Jeszcze nie możemy spotkać się na tradycyjnym corocznym „Jajeczku” w Gmachu Starej Kotłowni, ale mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli złożyć sobie życzenia już w tradycyjny sposób.

Rok 2021 jest szczególny dla społeczności Wydziału Elektrycznego, ponieważ obchodzimy 100-lecie istnienia naszego Wydziału. Już teraz serdecznie zapraszamy do świętowania jubileuszu razem z nami podczas głównych uroczystości, które odbędą się 2-go października 2021 roku. Więcej informacji na stronie jubileuszowej»

Zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych!