Drzwi Otwarte 2021 na Wydziale Elektrycznym dla kandydatów na studia


17 kwietnia o godz. 12:00 zapraszamy na spotkanie online, podczas którego będzie można porozmawiać nie tylko z przedstawicielami Wydziału, ale również ze studentami, którzy tu studiują. 

Nie wiecie, który kierunek wybrać? Najlepszą w Polsce Elektrotechnikę, a może spróbować sił na Elektromobilności? Zastanawiacie się czym różnią się kierunki Informatyka Stosowana albo Automatyka i Robotyka Stosowana na Elektrycznym od tych prowadzonych na innych Wydziałach Politechniki Warszawskiej? Myślicie o studiowaniu w języku angielskim na Electrical Engineering? Jak przygotować się do rekrutacji i na co zwrócić uwagę przed maturą?

O tych i o innych Waszych dylematach porozmawiamy podczas spotkania online z Wydziałem Elektrycznym w ramach Drzwi Otwartych Politechniki Warszawskiej, które odbędzie się 17 kwietnia 2021 w godz. 12:00 – 15:00 na platformie MS Teams (link do spotkania)


Program:
12:00 – 12:15 → dlaczego warto studiować na Wydziale Elektrycznym?
12:15 – 12:30 → od Rekrutacji do Inauguracji 
12:30 – 12:40 → „kto pyta, nie błądzi” 
12:40 – 12:50 → poznaj kierunek Elektrotechnika 
12:50 – 13:00 → poznaj kierunek Informatyka Stosowana 
13:00 – 13:15 → poznaj kierunek Automatyka i Robotyka Stosowana 
13:15 – 13:30 → poznaj kierunek Elektromobilność 
12:30 – 15:00 → „zapytaj studenta, prawdę Ci powie” 🙂 Porozmawiajcie lub poczatujcie z tymi co o studiowaniu dzisiaj wiedzą najwięcej. Studenci czekają na Was na platformie Discord – wystarczy, że klikniecie w ten link ➡️ https://discord.gg/gkVfPpMeWU
Jeśli wolicie porozmawiać na Teamsach, będziemy tutaj do godz. 15:00, pytajcie lub piszcie śmiało.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku! Zapraszamy też do polubienia profilu Wydziału Elektrycznego. Dzięki temu będziecie na bieżąco z informacjami dotyczącymi spotkania oraz naszego Wydziału.

Spotkanie z nami jest częścią Drzwi Otwartych Politechniki Warszawskiej na które zapraszamy już od godz. 10:00. Szczegóły i harmonogram imprezy na stronie PW (link) oraz w wydarzeniu na Facebooku (link)

Zanim się spotkamy, możecie już teraz posłuchać naszych studentów i absolwentów z różnych kierunków, którzy mówią o tym dlaczego wybrali właśnie te studia, jak z perspektywy czasu oceniają swoje decyzje oraz jak się im studiuje lub jak to studiowanie wspominają.
Zapraszamy na stronę Wirtualne Drzwi Otwarte na Wydziale Elektrycznym.

Do zobaczenia! 🙂

 

 


W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Katarzyna Szmurło (katarzyna.szmurlo@ee.pw.edu.pl).