Salon Edukacyjny Perspektywy 2021 – stoisko PW


Za nami Salon Edukacyjny Perspektywy 2021 

Na politechnicznym stoisku czekali studenci i specjaliści od rekrutacji, którzy na czacie odpowiadali na pytania dotyczące naboru na studia, oferty edukacyjnej i spraw związanych z życiem studenckim.

Udostępniliśmy również przydatne materiały o Politechnice, m.in. ulotki, prezentację, tabele kierunków i współczynników wagowych oraz filmy, dzięki którym można było lepiej poznać naszą Uczelnię.

Dodatkowo reprezentanci PW wzięli udział w spotkaniach, które odbyły się na Scenie STUDIA.

Dr hab. inż. Teodor Buchner z Wydziału Fizyki, specjalista w dziedzinie badania organizmów żywych metodami fizyki nieliniowej opowiadał o nowych zawodach w technologiach.

Nasi studenci wzięli z kolei udział w panelu Kierunkowskaz, gdzie przybliżali swoje kierunki studiów. Jan Łusakowski przedstawił automatykę i robotykę, Rafał Pyżalski mówił o elektronice, Anna Dmitruk wyjaśniała, na czym polega elektrotechnika, a Piotr Szałas zaprezentował transport.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, skorzystali z dostępnych tam materiałów, zadawali pytania na czacie i wzięli udział w spotkaniach z naszymi przedstawicielami!


Chcesz wiedzieć więcej o PW i Wydziale Elektrycznym? Zapraszamy na wirtualne Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej, które odbędą się 17 kwietnia. Więcej informacji już wkrótce

Zapraszamy również na stronę Wirtualne Drzwi Otwarte Wydziału Elektrycznego PW, gdzie posłuchasz naszych studentów i dowiesz się dlaczego wybrali studia tutaj.

Po więcej informacji o studiach na PW zapraszamy do zakładki Rekrutacja na stronie głównej PW i na Portal Kandydata.


W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Katarzyna Szmurło (katarzyna.szmurlo@pw.edu.pl).