Absolwentka Wydziału Elektrycznego nominowana w Konkursie „Złoty Inżynier 2020”


Mgr inż. Miłosława Kujszczyk-Bożentowicz – działaczka Stowarzyszenia Elektryków Polskich w Warszawie i absolwentka Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej – nominowana do tytułu „Złoty Inżynier” przyznawanego przez czytelników „Przeglądu Technicznego – gazety inżynierskiej”.

Organizatorem konkursu jest redakcja dwutygodnika „Przegląd Techniczny – gazety inżynierskiej” oraz Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelna Organizacja Techniczna. Nagroda ma promować dokonania polskich inżynierów i zwrócić uwagę na ich rolę w budowaniu innowacyjnej i konkurencyjnej gospodarki. 

Wśród tegorocznych kandydatów do tytułu znalazło się wiele osób związanych z Politechniką Warszawską. Jedną z nich jest mgr inż. Miłosława Kujszczyk-Bożentowicz –  absolwentka Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej i jedna z prekursorek stosowania informatyki w zarządzaniu sieciami elektroenergetycznymi. Od 2005 roku koncentruje się na działalności stowarzyszeniowej w Zarządzie Głównym Stowarzyszenia Elektryków Polskich, pełniąc obecnie funkcję członka Zarządu. Więcej o sylwetce Pani Miłosławy Kujszczyk-Bożentowicz można przeczytać w nr 1/2021 „Przeglądu Technicznego”» 

To już 27. edycja konkursu organizowanego przez dwutygodnik „Przegląd Techniczny”. W zeszłym roku tytuł „Złotego Inżyniera 2019” otrzymał inny absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej, dr inż. Tomasz Schweitzer, Prezes Polskiego Komitetu Normalizacyjnego. 

Głosowanie internetowe odbywa się na specjalnej stronie dedykowanej konkursowi do 20.02.2021. Głosy można także oddawać drogą listowną, za pomocą kuponu umieszczonego w „Przeglądzie Technicznym”.

Zachęcamy do głosowania! https://plebiscyt.przeglad-techniczny.pl/

Przeczytaj też: Nominacje w plebiscycie Złoty Inżynier 2020» 

 


W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Katarzyna Szmurło (katarzyna.szmurlo@ee.pw.edu.pl).