Szlachetna Paczka na Politechnice Warszawskiej – dołącz do akcji


Każdy z nas choć na chwilę może wcielić się w rolę św. Mikołaja i pomóc potrzebującym. Zapraszamy do wspierania Szlachetnej Paczki. Akcja trwa do 10 grudnia 2020 roku.

Dary takie jak żywność długoterminowa, środki chemiczne, artykuły szkolne, zabawki, ubrania, buty, środki higieny osobistej są zbierane w akademikach oraz w Gmachu Głównym w specjalnych, świątecznych kartonach.

Ten rok jest szczególny, nie wszyscy mogą w takiej formie dołożyć swoją cegiełkę do Szlachetnej Paczki. Dlatego można ją też wesprzeć dzięki zbiórce online: https://zrzutka.pl/z/szlachetnapw.

Samorząd Studentów PW, który organizuje i koordynuje Szlachetną Paczkę na naszej Uczelni, przygotował również niespodzianki. Jedną z nich jest koncert zespołu Stach Bukowski – już 3 grudnia o godz. 19.00 na Facebooku. Szczegóły>>>

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku. Tam wszystkie informacje o akcji, dodatkowych atrakcjach i rodzinach, do których trafi pomoc.

Jeśli ktoś chce kupić konkretną rzecz dla którejś z rodzin, prosimy o kontakt z Pauliną Podporą w celu ustalenia szczegółów: paulina.podpora@samorzad.pw.edu.pl.

Warto pomagać. Dobro wraca!


W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Katarzyna Szmurło (katarzyna.szmurlo@ee.pw.edu.pl).