konfederatka zdjecieProf. dr hab. inż. Jan Machowski został uhonorowany „Konfederatką – Przyjaciel Pracodawcy” w kategorii Instytucje Naukowe przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne Operator S.A. za rzadko spotykaną w Polsce umiejętność komercjalizacji wiedzy i wymierne sukcesy w wykorzystaniu teorii do opracowania praktycznych rozwiązań spełniających potrzeby biznesu. Za wkład w rozwój polskiego sektora energetycznego.

Uroczyste wręczenie miało miejsce 22 listopada 2012r. o godzinie 17:00 w Centrum Kultury Saska Kępa na ul. Brukselskiej 23.

Gratulujemy.

ProfMachowskiKonfederatkaDyplom

.

W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Obsługą strony wydziałowej (info.ee@pw.edu.pl).