Studenckie Dni Elektroenergetyki | 16-17 listopada 2023

Wszystkich studentów Wydziału Elektrycznego serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu pn. Studenckie Dni Elektroenergetyki, które odbędzie się w dniach 16-17 listopada 2023, w formie online oraz stacjonarnej na terenie Kampusu Centralnego Politechniki Warszawskiej (Budynek CZIiTT, ul.Rektorska 4). Organizatorem wydarzenia jest Politechnika Warszawska Wydziała Elektryczny Instytut Elektroenergetyki.

Studenckie Dni Elektroenergetyki (SDE)

są największym na Mazowszu wydarzeniem organizowanym na kampusie Politechniki Warszawskiej, skierowanym do studentów uczelni technicznych i uniwersytetów otwartych na najnowsze trendy w sektorze elektroenergetyki. Elementami wydarzenia będą:

• Prelekcje wygłaszane przez nauczycieli akademickich
  • Prelekcje wygłaszane przez specjalistów z sektora elektroenergetyki
  • Targi pracy (networking)
  • Gry i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
  • Wizyty w laboratoriach

W wydarzeniu uczestniczyć będzie kilkanaście firmy z sektora elektroenergetyki. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło między innymi Ministerstwo Edukacji i Nauki.

• 16 listopada 2023 (wydarzenia w formie online). Platforma MS Teams.
  • 17 listopada 2023 (wydarzenia w formie stacjonarnej). Kampus Centralny PW, Budynek CZIiTT, ul. Rektorska 4

Program wydarzenia

• Aktualne informacje na temat programu wydarzenia oraz informacje organizacyjne można odnaleźć na stronie: www.sde.pw.edu.pl
  • Każdego dnia tj. 16 i 17 listopada 2023 Studenckie Dni Elektroenergetyki startują o godzinie 9:00.
  • W dniu 17 listopada 2023 Recepcja (Kampus Centralny PW, Budynek CZIiTT, ul. Rektorska 4) będzie obsługiwała Uczestników już od godziny 8:00.

Co możesz uzyskać

Uczestnicząc w Studenckich Dniach Elektroenergetyki można uzyskać:

• Pakiet startowy
  • Pakiet dodatkowy
  • Pakiet pizza
  • Nagrody specjalne za udział w konkursach

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja, której można dokonać na stronie wydarzenia www.sde.pw.edu.pl

Zarejestruj się i przyjdź na Studenckie Dni Elektroenergetyki!