Dziękujemy za Drzwi Otwarte PW 2023

20 maja 2023 odbyły się Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział.

Cieszymy się, że tak licznie odwiedziliście stoisko Wydziału Elektrycznego, gdzie mieliście okazję porozmawiać z naszymi studentami i z pierwszej ręki dowiedzieć się jak się studiuje na naszym Wydziale.

Tego dnia otworzyliśmy dla Was nasze laboratoria. Na Hali Wysokich Napięć można było zobaczyć m.in. wyładowania ślizgowe na powierzchni szkła oraz wyładowania piorunowe. Byliście też w Ciemni Fotometrycznej Zakładu Techniki Świetlnej, Laboratorium Automatyki i Sztucznej Inteligencji oraz w Laboratorium Maszyn.

W Auli Gmachu Elektrotechniki spotkali się z Wami Prodziekani Wydziału oraz studenci z Wydziałowej Rady Samorządu.

Przed Gmachem Głównym mogliście dowiedzieć się czym zajmuje się Koło Naukowe ADek z Wydziału Elektrycznego.

Trzymamy kciuki za udane wybory studiów i pozytywne wyniki rekrutacji!

Przydatne linki: