Politechnika Warszawska na Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2023


Co warto wiedzieć o studiach i rekrutacji na PW? Jakie mamy kierunki? Ile mamy akademików? Czy studia na Politechnice są trudne? Co można robić po zajęciach? Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego. Zapraszamy 10 i 11 marca 2023 do hali EXPO XXI w Warszawie.

Przez oba dni targów w godz. 9.00-16.00 na stanowisku PW (szukajcie numeru 47) będzie można spotkać naszych studentów z różnych Wydziałów – najlepszych przewodników po politechnicznym świecie. Odpowiedzą na pytania o studia, przybliżą zasady rekrutacji, pokażą, jak można realizować pasje w kołach naukowych i organizacjach studenckich, podzielą się swoimi doświadczeniami. Naszego stoiska nikt nie opuści z pustymi rękami – dla zwiedzających przygotowaliśmy materiały informacyjne o naszej Uczelni i gadżety.

10 marca będziemy nie tylko na stanowisku targowym.

  • O godz. 9.30 zapraszamy do sali C2 na prezentację o Politechnice. Pokażemy, dokąd mogą doprowadzić studia na PW, opowiemy o Uczelni i zwrócimy uwagę na najważniejsze punkty procesu rekrutacji.
  • W godz. 12.00-13.00 przy stoliku nr 2 będziemy czekać na osoby zainteresowane indywidualnymi, dłuższymi rozmowami o studiach i rekrutacji na PW.

Na wydarzenie zapraszamy maturzystów, uczniów, nauczycieli, doradców zawodowych, rodziców i wszystkich, którzy są – tak jak my – #zawszeciekawi. Spotkajmy się i poznajmy!

Zachęcamy także do odwiedzania naszych mediów społecznościowych (FacebookaInstagramaTwittera i TikToka), gdzie pojawią się zapowiedzi i kulisy naszego udziału w Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym.

Szczegółowy program całego wydarzenia jest dostępny na stronie

salon.perspektywy.pl/2023.

 


Przeczytaj też:


W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Katarzyna Szmurło (katarzyna.szmurlo@pw.edu.pl).